
Направлена антена логоперіодична Yagi на 370-640 МГц з підсиленням 9dBi
3 000 ₴
- В наявності
- Код: 0468
+380 (73) 173-68-88
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Направлена антена Yagi представлена на частоті 370-640 МГц з підсиленням 9 dBi. та КСВ <1.5 забезпечують стабільність сигналу та мінімізують втрати. Алюміній гарантує легкість, міцність і стійкість до корозії.
Характеристики:
- Частота: 370-640МГц
- Поляризація: лінійна
- Підсилення: 9dBi
- Кут променю: 60
- Вхідний опір: 50 Ω
- КСВ (SWR): <1.5
- Роз'єм: SMA
- Матеріал: алюміній
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Антена |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴







